Firma ekotech powstała w 2007 roku. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie obiektów budowlanych – począwszy od stanu surowego, po ich wykończenie.

Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową, remontem i adaptacją pomieszczeń. Naszym atutem, jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników i wysoka jakość realizowanych robót. Inwestorom indywidualnym służymy fachowym doradztwem przy wyborze technologii i projektów budowlanych.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Dysponujemy własnym transportem, zapleczem technicznym i sprzętem budowlanym, co pozwala znacznie ograniczać koszty wykonywanych usług i tym samym być konkurencyjnym cenowo.
 W trakcie wykonywanych inwestycji stosujemy tylko atestowane materiały budowlane.

Ekologia

Korzyści płynące z budowy domu pasywnego to przede wszystkim inwestycja w ochronę środowiska naturalnego. Jako firma proekologiczna stawiamy na nowatorskie systemy wykorzystujące energię odnawialną w bardzo atrakcyjnych cenach.

R

Niemiecka Technologia

Do produkcji domów wykorzystujemy tylko produkty najwyższej jakości, wytwarzane w Niemczech.

Najlepsze Materiały

Do budowy naszych domów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Są to przede wszystkim elementy pochodzenia naturalnego, głównie drewno z lokalnych tartaków.

Szybka Realizacja

Nasze projekty realizujemy szybko, mimo to powstałe domy są piękne, solidne i trwałe.

Domy systemowe z litego drewna są przytulne i ciepłe zimą oraz chłodne latem, ponieważ drewno lepiej pracuje w warunkach atmosferycznych niż zimny beton i kamień.

 

X-BOOARD i T-BOARD to wysokiej jakości drewniane prefabrykaty obrabiane i docięte na obrabiarkach CNC z mm dokładnością które pozwalają z krócic czas realizacji inwestycji,do produkcji  używane się tylko drzew z odnawialnych zasobów lasów europy.
X-BOOARD i T-BOARD  drewniane monolityczne płyty które już od 20 lat są dość popularne na zachodzie ciesząc się tam uznaniem Inżynierów i Architektów oraz właścicieli domów jednorodzonych ze względu na niskie nakłady coraz to droższej Energi grzewczej oraz  mikro klimat który powodują ekologiczny drewniany produkt dlatego buduje się z niego przedszkola oraz szkoły jak i inne obiekty użyteczności publicznej, w Polsce  to dość innowacyjny produkt który wraz z państwem chcieli byśmy wprowadzić na  Polski rynek z tych samych ekologicznych i ekonomicznych powodów co na zachodzie europy jak i szybkości realizacji inwestycji co nie powoduje  uszczupli portfela inwestora oraz wspaniałych parametrów technicznych.
Współczynnik przewodzenia ciepła λ = 0,13 W/(m.K).
grubość ścian X-BOARD może być już od 6-25cm a stropów T-BOARD od 8-do 25cm,max wilgotność produktu to to nie więcej niż 15% dlatego nie pęka i nie skręca się a   waga produktu na na1m6 to około 380kg.
 X-BOARD pozwala na stawianie budynków z cieńszymi ścianami o lepszych parametrach technicznych niż tradycyjne systemy.
Ściana z płyty monolitycznych  X-BOARD jest stabilniejsza niż konstrukcja szkieletowa obita płyta OSB,
dlatego bez obaw inwestycje  w technologi X-BOARD można wykonywać na terenach górniczych  bez obaw do klasy I II i  III  na płycie fundamentowej.
Chętnie odpowiemy Państwu na pytania oraz zapraszamy do owocnej współpracy z Firmą EkoTech Dikta

EkoTech Dikta

Firma ekotech powstała w 2007 roku. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w
kompleksowym wykonawstwie obiektów budowlanych
 – począwszy od stanu surowego, po ich wykończenie.
Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową, remontem i adaptacją pomieszczeń.
Naszym atutem, jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników i wysoka jakość realizowanych robót.
Inwestorom indywidualnym służymy fachowym doradztwem przy wyborze technologii i projektów budowlanych.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy na rynku niemieckim od 15 lat, w Polsce od 2015 roku. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w budowie domów pasywnych.

Naszym celem jest tworzenie domów idealnych, które zapewnią naszym klientom bezpieczeństwo, dostosowując się do wielu sytuacji życiowych, będących jednocześnie solidnymi i trwałymi.

„Lepszy dom, lepsze jutro!” – oferując domy pasywne mamy na celu nie tylko energooszczędność, ale również zdrowie naszych klientów, środowisko naturalne, a co za tym idzie lepsze jutro.