Hotele Eko

hotelbau-001   hotelbau-002

Dobre samopoczucie i relaks

Gość jest na pierwszym planie. Dlatego zdrowy wewnętrzny klimat oraz doskonała izolacja akustyczna jest nieodzowna. Ale nie powinniśmy zapomnieć o rozbudowanym zapleczu gospodarczym. Dla hoteli i obiektów noclegowych najważniejsza jest eksploatacja każdych z pomieszczeń umieszczonych w budynku.

Indywidualna koncepcja oraz miejsce na budowę hotelu musi umożliwić korzystanie w pełni z warunków otoczenia.

Wyzwaniem podczas budowy hotelu są kuchnie oraz basen. Specyficzne problemy napotykane podczas budowy stawiają wysokie wymagania zarówno projektantom i firmom zaangażowanych w realizację budynku hotelu.

Hotel zostanie wybudowany w konstrukcji systemowej. Uzupełnienia, zmiany lub rozszerzenia poprzez dodanie jednego lub kilku pięter są również możliwe. Możemy również dokonać kompletnej zmiany układu pomieszczenia – ponieważ konstrukcja systemu nie ma wpływu na zagospodarowanie ścian wewnętrznych.


Zalety EkoTech Dikta:

Fachowe doradztwo i planowanie

Wysokiej klasy produkty i przeszkoleni pracownicy od pierwszego planu do wręczenia kluczy.

Czas realizacji

Otrzymasz szczegółowe terminy realizacji całego projektu.

Stała kwota inwestycyjna

Każdemu klientowi dajemy gwarancje stałej ceny do planowanej inwestycji.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy wyłącznie z pierwszej jakości produktów, które mają wysokie standardy bezpieczeństwa, a tym samym spełniają wszystkie niezbędne wytyczne.

Modułowość

Kolejną zaletą którą oferujemy jest modułowa rozciągliwość. Można zacząć od drobnych zmian i zwiększyć je w dowolnym momencie.

Szybka realizacja

Podstawowa obróbka elementów systemu odbywa się w naszym zakładzie, dlatego jesteśmy szybsi i bardziej wydajni od tradycyjnych metod budowlanych.

 

Jesteś zainteresowany podobnym projektem?