Budynki biurowe

buerogebaeude-001 buerogebaeude-002

Przestrzenne i komfortowe

Budynki biurowe muszą być przede wszystkim funkcjonalne i zaprojektowane na wydajną i komfortową pracę. Wymaga to przede wszystkim poprawnego rozkładu pokoi tak by każdy z klientów mógł sobie dostosować jego powierzchnię. A ponieważ wymagania z czasem się zmieniają i grają dużą rolę w reorganizacji pomieszczeń, elastyczny plan piętra i infrastruktury rozszerzalnej gra istotną rolę.

Ważne są także klimatyzacja, wentylacja, akustyka i warunki oświetlenia. Mają one wpływ na jakość użytkowania i przestrzenności. Wszystkie te czynniki są brane pod uwagę w ramach tak zwanego zintegrowanego planu projektowego. Dodatkowo również ekonomia odgrywa ważną rolę.

Kryteria są niewielkie a czas budowy niesie ze sobą niskie koszty inwestycyjne. Efektywność energetyczna, łatwość konserwacji i długowieczności, takie są nasze budynki.

I co najważniejsze, budynek powinien reprezentować firmę, co niesie za sobą oryginalne i rewelacyjne projekty naszych projektantów czy designerów.

 

Zalety EkoTech Dikta:

Fachowe doradztwo i planowanie

Wysokiej klasy produkty i przeszkoleni pracownicy od pierwszego planu do wręczenia kluczy.

Czas realizacji

Otrzymasz szczegółowe terminy realizacji całego projektu.

Stała kwota inwestycyjna

Każdemu klientowi dajemy gwarancje stałej ceny do planowanej inwestycji.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy wyłącznie z pierwszej jakości produktów, które mają wysokie standardy bezpieczeństwa, a tym samym spełniają wszystkie niezbędne wytyczne.

Modułowość

Kolejną zaletą którą oferujemy jest modułowa rozciągliwość. Można zacząć od drobnych zmian i zwiększyć je w dowolnym momencie.

Szybka realizacja

Podstawowa obróbka elementów systemu odbywa się w naszym zakładzie, dlatego jesteśmy szybsi i bardziej wydajni od tradycyjnych metod budowlanych.

Jesteś zainteresowany podobnym projektem?