Budynek Mieszkalny

energie-001    schritt-fuer-schritt-002

Twój wymarzony dom jest wyjątkowy, tak jak Ty! Dlatego powinien być niepowtarzalny i po prostu piękny.

Idealny dom oferuje nie tylko ochronę i opiekę, on się rozwija i dostosowuje elastycznie do wielu sytuacjach życiowych, będąc jednocześnie solidny i niezawodny.

Wygodny ale pełen światła, kolorowy czy raczej chłodny i elegancki, z dużą ilością miejsca dla gości – po prostu taki  jak tego chcesz go.

Domu do wypoczynku, miejsce dla zdrowego życia.

Domy systemowe z litego drewna są przytulne i ciepłe zimą oraz chłodne latem, ponieważ drewno lepiej pracuje w warunkach atmosferycznych niż zimny beton i kamień.

Dzięki zastosowaniu drewna świerkowego z lokalnych tartaków każdy z naszych domów ma pozytywny współczynnik emisji dwutlenku węgla.


Zalety EkoTech Dikta:

Fachowe doradztwo i planowanie

Wysokiej klasy produkty i przeszkoleni pracownicy od pierwszego planu do wręczenia kluczy.

Czas realizacji

Otrzymasz szczegółowe terminy realizacji całego projektu.

Stała kwota inwestycyjna

Każdemu klientowi dajemy gwarancje stałej ceny do planowanej inwestycji.

Jakość i Bezpieczeństwo

Pracujemy wyłącznie z pierwszej jakości produktów, które mają wysokie standardy bezpieczeństwa, a tym samym spełniają wszystkie niezbędne wytyczne.

Modułowość

Kolejną zaletą którą oferujemy jest modułowa rozciągliwość. Można zacząć od drobnych zmian i zwiększyć je w dowolnym momencie.

Szybka realizacja

Podstawowa obróbka elementów systemu odbywa się w naszym zakładzie, dlatego jesteśmy szybsi i bardziej wydajni od tradycyjnych metod budowlanych.

Jesteś zainteresowany podobnym projektem?